ترمیناتور
ترمیناتور
آرنولد بازمی‌گردد؛ جزئیاتی از عرضه جدیدترین «ترمیناتور» جیمز کامرون
با پیر شدن آرنولد شوارتزنگر، خبر بازگشت او به دنیای «ترمیناتور» هیجان‌انگیزتر از همیشه است؛ چرا که به خاطر حجم اکشن ممکن است آخرین همکاری او با این مجموعه باشد. حالا قطعی شده که او در ششمین فیلم از مجموعه ترمیناتور ایفای نقش خواهد کرد.
به گزارش کیوسک‌تایمز، کمپانی پارامونت روز چهارشنبه اعلام کرد «لیندا همیلتون/Linda Hamilton» که در دو قسمت نخست ترمیناتور در نقش «سارا کانر»‌ ظاهر شده بود،‌ با قطعی شدن اینکه خود جیمز کامرون کارگردانی قسمت ششم را برعهده خواهد گرفت، قرارداد بازی در این فیلم را امضا کرده است. آرنولد شوارتزنگر هم بار دیگر در نقش ربات انسان‌نمای ترمیناتور ظاهر خواهد شد.
قسمت ششم را اسکای‌دنس و خود جیمز کامرون مشترکا تهیه می‌کنند. این فیلم قرار است ۲۶ جولای ۲۰۱۹ روانه پرده سینماهای جهان شود. پس از سال ۱۹۹۱ و ساخت «ترمیناتور ۲:‌ روز داوری»  این نخستین بار است که مثلث همیلتون، شوارتزنگر و جیمز کامرون همزمان در یک قسمت از ترمیناتور حضور دارند.
جزئیات فیلمنامه به بیرون درز نکرده اما جیمز کامرون گفته فیلم ششم، در واقع دنباله فیلم دوم مجموعه ترمیناتور خواهد بود. 
همیلتون در فیلم اول و دوم که به ترتیب در سال‌های ۱۹۸۴ و ۱۹۹۱ اکران شدند در نقش پیشخدمتی ظاهر شد که یک ربات انسان‌نما (شوارتزنگر) مورد سوء قصد قرار می‌گرفت تا نتواند در آینده «جان کانر»‌ را که نجات‌دهنده نسل بشر در آینده است را به دنیا بیاورد.
عبارات کليدی: سینمای جهان, ترمیناتور, جیمز کامرون, آرنولد شوارتزنگر, لیندا همیلتون
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: سينما
کد: ۱۶۲۶۱۶
انتشار: چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶
ساعت: ۲۱:۵۶
منبع: ورایتی
کد توليد: ۱۵۱۳