نرخ طلا و ارز چهارشنبه ۲۲ شهریور| دلار و سکه تمام در بازار آزاد گران شد
فعالان بازار سکه و ارز امروز (چهارشنبه) هر دلار آمریکا را با ۶۰ ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز ۳۹ هزار ۲۰۰ ریال و هر قطعه سکه تمام طرح جدید را با ۴۷ هزار ریال رشد نرخ، ۱۲ میلیون ۶۷۵ هزار ریال فروختند.
بر اساس نرخ های اعلام شده در تارنمای اتحادیه طلا، امروز قیمت هر یورو در بازار آزاد به ۴۷ هزار و ۵۹۰ ریال رسید که در مقایسه با دیروز ۳۰ ریال کاهش دارد اما هر پوند انگلیس با ۵۲۰ ریال افزایش ۵۲ هزار و ۲۶۰ ریال عرضه شد.
در سامانه نظارت ارز (سنا) که میانگین معاملات صرافی های مجاز سراسر کشور درج می شود، قیمت هر یورو تا زمان انتشار این خبر ۴۶ هزار و ۹۰۶ ریال و هر دلار آمریکا ۳۹ هزار و ۱۰۱ ریال ثبت شده است که نسبت به پایان معاملات دیروز، هر یورو ۱۱۹ ریال و هر دلار ۱۳۱ ریال افزایش دارد.
در این سامانه قیمت هر درهم امارات متحده عربی ۱۰ هزار و ۶۸۹ ریال و هر پوند انگلیس ۵۱ هزار و ۸۸۵ ریال درج شده است.

تحولات بازار ارز و سکه
برپایه نرخ های اعلام شده در تارنمای اتحادیه طلا، قیمت جهانی هر اونس طلا امروز با یک دلار و ۳۰ سنت افزایش به یک هزار و ۳۳۳ دلار رسید.
هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ناچیز ۶۹۰ ریالی قیمت، یک میلیون و ۲۵۶ هزار و ۱۴۰ ریال عرضه شد.
در معاملات امروز، سکه بهار آزادی طرح قدیم ۱۰ هزار ریال افزایش بها داشت و به ۱۲ میلیون و ۳۸۰ هزار ریال رسید اما قیمت سایر مسکوکات طلا ثابت ماند.
هر قطعه نیم سکه در مبادلات امروز ۶ میلیون و ۵۶۰ هزار ریال، هر ربع سکه سه میلیون و ۶۷۰ هزار ریال و هر سکه گرمی ۲ میلیون و ۴۹۰ هزار ریال در ویترین طلا فروشی ها قرار گرفت.
عبارات کليدی: طلا و ارز، سکه
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: اخبار داخلی
کد: ۱۶۱۵۰۵
انتشار: چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶
ساعت: ۱۶:۲۱
منبع: ايرنا
کد توليد: ۶۸۶۸