محمد نوازی  وعلیرضا منصوریان
محمد نوازی وعلیرضا منصوریان
نوازی: انتقاد برخی از پیشکسوتان با هدف‌های شخصی صورت می‌گیرد
مدافع - هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال معتقد است، در انتقاد برخی از پیشکسوتان این تیم بحث شخصی در میان است.
محمد نوازی در مورد نتایج ضعیف استقلال در لیگ امسال و انتقادهای صورت گرفته از علیرضا منصوریان گفت: بحث ناراحتی هواداران و انتقاداتی که آنها انجام می‌دهند با انتقادات پیشکسوتان متفاوت است. برخی از پیشکسوتان مصاحبه‌های هدف‌دار انجام می‌دهند که بحث شخصی در میان است و این اصلاً درست نیست. منصوریان پارسال هم در شروع لیگ شرایط خوبی را با استقلال تجربه نمی‌کرد، اما بعدها نتیجه گرفت و همه به‌به و چه‌چه می‌کردند.
نوازی ادامه داد: استقلال قبل از شروع لیگ با محرومیت سه بازیکن خودش مواجه شد و مصدومیت چند بازیکن هم به این تیم ضربه زد. منصوریان هم دوست دارد که هواداران خوشحال به خانه بروند و دلش نمی‌خواهد که چنین شرایط ایجاد شود. منصوریان می‌خواهد که از طرف هواداران و پیشکسوتان مورد حمایت قرار بگیرد و نباید پیشکسوتان پشت او را خالی کنند. من معتقدم به او باید فرصت داد.
مدافع - هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال در واکنش به انتقادات صورت گرفته از پژمان منتظری در این تیم تأکید کرد: وقتی یک تیم نتیجه نمی‌گیرد طبیعتاً تمام بازیکنان عملکرد خوبی نداشته‌اند. مطمئناً شرایط استقلال تغییر خواهد کرد و مهم این است که مشکل گل‌زنی هم برطرف شود تا استقلال هم بتواند نتایج خوبی بگیرد.
نوازی در مورد مهلت باشگاه استقلال به منصوریان برای دو بازی آینده گفت: صحبت خاصی در این زمینه ندارم. فقط امیدوارم بردهای استقلال از جام حذفی آغاز شده و در لیگ برتر هم ادامه پیدا کند.
عبارات کليدی: محمد نوازی، استقلال تهران، استقلال، لیگ برتر هفدهم
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۶۰۳۱۹
انتشار: دوشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۶
ساعت: ۱۳:۴۳
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰