پرسپولیس تهران
پرسپولیس تهران
اولین ۳ امتیاز پرسپولیس ۱۰ نفره دشت شد/ فولاد حرفی برای گفتن نداشت
شاگردان برانکو گام اول در لیگ جدید را محکم برداشتند.
 هفدهمین دوره لیگ برتر برای مدافع عنوان قهرمانی از استادیوم آزادی و بازی مقابل فولاد خوزستان آغاز شد. جایی که شاگردان برانکو ایوانکویچ در حضور بیش از ۴۰ هزار هوادار خود موفق شدند با نتیجه ۲-۰ فولاد را شکست دهند.
بازی با حملات همه جانبه سرخ پوشان آغاز شد. در همان دقایق ابتدایی فرشاد احمدزاده می توانست برای پرسپولیس گلزنی کند. لحظاتی بعد هم علی علیپور به دلیل تمارض در محوطه جریمه فولاد با کارت زرد جریمه شد. با این حال پرسپولیس در دقیقه ۹ توانست توسط وحید امیری و روی آشفتگی خط دفاعی فولاد به گل اول برسد.
پس از این گل بازی آرام دنبال شد و تا پایان نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد.
در آغاز نیمه دوم باز هم پرسپولیس شروعی توفانی داشت و این بار توانست در دقیقه ۵۳ و توسط شجاع خلیل زاده روی کرنر محسن مسلمان به گل دوم برسد.
فولاد که توان مبارزه با پرسپولیس را نداشت حتی یک موقعیت هم نتوانست روی دروازه بیرانوند خلق کند و پرسپولیس هم که هنوز از لحاظ بدنی مشکل دارد، بعد از گل دوم تلاش کرد تا بازی را اداره کند.
در دقیقه ۷۰ علی علیپور با کارت زرد دومی که از داور گرفت از زمین بازی اخراج شد و این اتفاق سرآغاز درگیری هایی بین بازیکنان دو تیم بود.در نهایت شاگردان برانکو در خانه موفق شدند که تیم سیروس پورموسوی را با نتیجه ۲-۰ شکست دهند و گام نخست در لیگ هفدهم را محکم بردارند.
در دیگر دیدار امشب هم تیم های استقلال خوزستان و تراکتورسازی تبریز در استادیوم غدیر و در گرمای طاقت فرسای اهواز به مصاف هم رفتند که این مسابقه در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود خوزستانی ها به پایان رسید تا تقابل عبدالله ویسی و یحیی گل محمدی به نفع گواردیولای فوتبال ایران تمام شود.
دورقی در دقیقه ۹۶ زننده تک گل استقلال خوزستان بود.
عبارات کليدی: لیگ برتر هفدهم، پرسپولیس تهران، فولاد خوزستان
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۵۷۸۶۱
انتشار: پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
ساعت: ۲۳:۲۶
منبع: خبرآنلاین
کد توليد: ۲۰۱۳