رضا شاهرودی
رضا شاهرودی
شاهرودی: پرسپولیس می‌تواند در دوحه لخویا را ببرد
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید اگر در بازی برگشت پرسپولیس مقابل لخویا پنالتی صورت گرفت بهتر است طارمی زننده پنالتی نباشد.
رضا شاهرودی درباره ارزیابی‌اش از دیدار رفت تیم فوتبال پرسپولیس برابر لخویای قطر، اظهار کرد: من معتقدم که پرسپولیس در دیدار رفت برابر لخویا بازی خوبی را به نمایش گذاشت و در حالی که می‌توانست با اختلاف چند گل به پیروزی برسد، بازی با تساوی به پایان رسید. آن هم به این دلیل است که فرصت‌ها یکی پس دیگری از دست رفت.
وی درباره از دست دادن پنالتی توسط مهدی طارمی هم گفت‌: هر بازیکنی ممکن است پنالتی‌ را از دست بدهد. مهدی طارمی بازیکن بسیار خوبی است و تا به امروز نقش زیادی در موفقیت پرسپولیس داشته است، اما بهتر است در بازی برگشت اگر پنالتی‌ شد پنالتی‌ را نزند و به فرد دیگری بدهد، زیرا اگر این پنالتی‌ از دست برود، ممکن است از محبوبیت طارمی بیشتر کاسته شود.
شاهرودی در ادامه درباره شرایط دیدار برگشت دو تیم هم گفت‌: بازی ساده‌ای پیش‌روی پرسپولیس نیست، اما همین که در تهران گلی دریافت نکردیم پوئن مثبت برای تیم ما محسوب می‌شود. یعنی با این نتیجه‌ در قطر نتیجه‌ مساوی با گل به سود ما خواهد بود، اما من فکر می‌کنم  که پرسپولیس پتانسیل‌ شکست لخویا را در قطر دارد بنابراین پیش‌بینی می‌کنیم بازی را یک بر صفر ببریم.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد این تیم در فصل نقل‌ و انتقالات هم، گفت‌: پرسپولیس در بیشتر خطوط نیاز به جذب بازیکن دارد. شما ببینید الان کمال کامیابی‌نیا مصدوم شده است  و تیم یک هافبک دفاعی مناسب ندارد و بهتر است بازیکنی جذب شود که به درد پرسپولیس بخورد نه بازیکنی که سطح فنی پایینی داشته باشد.
عبارات کليدی: رضا شاهرودی، پرسپولیس، پرسپولیس تهران
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۵۲۷۵۰
انتشار: شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶
ساعت: ۱۲:۵۹
منبع: ايسنا
کد توليد: ۲۰۲۰