دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز
دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز
​تعارف قهرمانی تراکتورسازی به پرسپولیس تمامی ندارد/ تقسیم امتیازات فولاد و تراکتورسازی در اهواز
دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز با تساوی به اتمام رسید تا فاصله شاگردان قلعه‌نویی با صدر جدول بیشتر شود.
تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز در آخرین دیدار از هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (جمعه) در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم رفتند که این دیدار به نتیجه تساوی بدون گل انجامید.
در این دیدار تیم فوتبال فولاد خوزستان با ترکیب احسان مرادیان، ساسان انصاری، ایوب والی، عبدالله کرمی، بختیار رحمانی، حمیدبوحمدان، اسماعیل شریفات، سینا مریدی، احمد عبدالله زاده، بهرام رشید فرخی و یوسف وکیا به مصاف تراکتورسازی رفت. محمدرضا اخباری، هادی محمدی، خالد شفیعی، مهدی زاده، سعید آقایی، مهدی کیانی، محمد نوری، محمد ابراهیمی، شهرام گودرزی، کرار جاسم و فرزاد حاتمی نیز ۱۱ بازیکن تراکتورسازان در این دیدار بودند.
با این تساوی تراکتورسازی با ۴۶ امتیاز در فاصله ۱۰ امتیازی نسبت به پرسپولیس در جایگاه دوم باقی ماند و فولاد نیز با ۳۰ امتیاز در رتبه دهم است.
رضا کرمانشاهی داور این دیدار به حمید بوحمدان، بختیار رحمانی، سینا مریدی و یوسف وکیا از فولاد خوزستان و  سعید آقایی از تراکتورسازی کارت زرد نشان داد. مهدی کیانی نیز با دریافت دو کارت زرد در دقیقه ۷۵ از زمین بازی اخراج شد.
عبارات کليدی: لیگ برتر فوتبال، فولاد خوزستان، تراکتورسازی تبریز
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۴۶۶۲۴
انتشار: جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵
ساعت: ۱۸:۳۷
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۱۲۱