کامران تفتی: کمپین خرید کالای ایرانی مصداق عشق به کشور است
کامران تفتی: کمپین خرید کالای ایرانی مصداق عشق به کشور است
بازیگر مجموعه تلویزیونی «بیقرار»، راه اندازی کمپین خرید کالای ایرانی را مصداق عشق به کشور و حمایت از تولید داخلی دانست.
کامران تفتی افزود: حمایت از خرید کالای ایرانی که این روزها کمپین آن در فضای مجازی راه اندازی شده، مصداق عینی عشق به کشور و حمایت از تولیدات داخلی است.
تفتی با بیان اینکه مردم ایران همواره با عشق و علاقه از رویکردهای اقتصادی و تقویت معیشت جامعه حمایت می کنند، اظهار کرد: در عین حال نیز باید به نیاز، انتخاب و سلایق مردم احترام گذاشت، و کالاها با کیفیت بهتر، تنوع بیشتر و بر اساس نیاز تولید شود.
بازیگر سریال تلویزیونی «زریر هشت» ادامه داد: حمایت از مصرف کالای ایرانی باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل و به مردم در این زمینه اطلاع رسانی درستی شود زیرا خرید کالای ایرانی منجر به رونق اقتصاد و افزایش تولیدات ملی خواهد شد.
تفتی با بیان اینکه تولید کالای با دوام و با کیفیت نمادی از فرهنگ یک کشور است، تصریح کرد: با توجه به اینکه در کشوری با فرهنگ غنی و باستانی زندگی می کنیم، بهتر است برخی از کالاهای ایرانی در اشکال متنوع نمادی از آداب و سنن ما باشد و این باعث می شود که در دنیا نیز فرهنگ ایرانی شناخته تر شود.
بازیگر فیلم سینمایی «مرگ کسب و کار من است» خاطرنشان کرد: بهره گیری از تکنیک های مختلف می تواند افراد جامعه را با مزیت برندهای ساخت داخل آشنا ساخته و افراد را در انتخاب و خرید کالای ایرانی ترغیب کند.
خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) همسو با تاکیدات رهبر معظم انقلاب در عملیاتی شدن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و برنامه‌های دولت در این زمینه، کمپین خبری خرید کالای باکیفیت داخلی را باهدف افزایش توانمندی صنایع داخلی و تشویق به بهبود تولیدات خود، از این هفته آغاز کرده است.
عبارات کليدی: کامران تفتی، کالای ایرانی، کمپین
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: اخبار داخلی
کد: ۱۴۶۴۰۷
انتشار: چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵
ساعت: ۰۹:۳۷
منبع: ايرنا
کد توليد: ۶۸۶۸