مائده برهانی و زینب گیوه
مائده برهانی و زینب گیوه
گفت وگوی سایت بلغارستانی با دو لژیونر والیبال بانوان/ برای رسیدن به موفقیت می‌جنگیم
یکی از سایت‌های بلغارستان با دو ملی‌پوش لژیونر ایران در این کشور گفت‌وگو کرد.
به‌ گزارش ‌سایت والیبال بلغارستان، سرد بودن سالن مسابقه جزو اولین برداشت های دو بازیکن والیبال ایران در بلغارستان است. هم تیمی های ما بسیار مهربان هستند و ما ارتباط خوبی با آن ها برقرار کردیم چرا که رفتار دوستانه ای با ما داشتند. ما به سرعت با آن ها به یک زبان مشترک رسیدیم. اما  ما یک چیز را در بلغارستان دوست نداریم و آن هم این که سالن های شما بسیار سرد است!
بعد از بازی تیم شومن ۰۵ در لیگ بلغارستان برابر اسلاویا با زینب گیوه کاپیتان  و مائده برهانی بازیکن تیم‌ ‌ملی والیبال بانوان ایران صحبت کردیم.
*این بازی را سه بر یک به حریف واگذار کردید.
زینب: من مطمئن هستم که اگر یک بار دیگر با این تیم بازی کنیم حتما پیروز می‌شویم. تیم ما خیلی خسته بود چرا که راه زیادی را برای انجام بازی با اسلاویا به صوفیه آمدیم.
مائده: من باید به دلیل یک اشتباهی که داشتم عذرخواهی کنم. من یک توپ بسیار بسیار ساده را از دست دادم در حالی که به راحتی می‌توانستم کار را تمام کنم. خیلی عصبانی هستم. امیدوارم در آینده بهتر بازی کنم.
*نظرتان درباره رقابت‌های قهرمانی بلغارستان چیست؟ چه تفاوتی با لیگ ایران دارد؟
زینب: هر تیمی دارای دو یا سه بازیکن خوب است و این فرصتی است برای این که تجربه ما ‌اضافه شود. سطح والیبال ایران هم خوب است. یک تفاوت مهم بین لیگ ایران و بلغارستان این است که در اینجا بازیکنان قدبلند زیادی حضور دارند.
مائده: بله، دقیقا در لیگ بلغارستان بازیکنان قد بلند زیادی هستند.
*هدف شما در ادامه فصل چیست؟
زینب:  ما برای انجام بهترین عملکرد تلاش می‌کنیم  و سعی می کنیم خودمان را نشان بدهیم. باید هرچه باشگاه در نظر دارد به آن برسیم و حتما این کار را انجام می‌دهیم  و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم.
مائده: من هم به مانند زینب به دنبال بهترین عملکرد هستم و برای رسیدن به آن می‌جنگیم و هرکاری می‌کنم.
عبارات کليدی: مائده برهانی، زینب گیوه، بازیکن لژیور والیبال بانوان ایران، شومن کلاب بلغارستان
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۴۵۵۷۳
انتشار: يکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵
ساعت: ۱۱:۴۲
منبع: ايسنا
کد توليد: ۲۰۲۰