مائده برهانی
مائده برهانی
لژیور والیبال بانوان ایران: مسئولان باشگاه شومن بلغارستان از عملکردمان راضی هستند
بازیکن لژیور والیبال بانوان ایران در باره شرایط خود در باشگاه شومن کلاب گفت: همه چیز به خوبی پیش می‌رود و مربیان و مدیرعامل باشگاه نیز رضایت کامل از عملکرد ما دارند.
مائده برهانی اظهار داشت: با شرایط باشگاه و تمرینات به خوبی وفق پیدا کرده‌ایم و بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشتیم. در سه بازی گذشته نیز عنوان امتیاز آورترین بازیکن تیم را به دست آوردم. خدا را شکر عملکرد من و زینب گیوه در تیم خوب بوده و مورد رضایت باشگاه است.
وی ادامه داد: مربیان و مدیرعامل باشگاه رضایت کاملی از عملکرد من و گیوه دارند. به طوری که پس از پایان بازی به ما گفتند؛ «شما بازیکنان بسیار خوبی هستید و خیلی خوب بازی می‌کنید. شما به تیم ما خیلی کمک کردید.اما بچه‌های تیم کم‌تجربه هستندو باید خودشان را با شما هماهنگ کنند.»
بازیکن ملی‌پوش تیم والیبال بانوان افزود: روزهای جمعه و شنبه در لیگ بازی داریم. فعلا بازی تدارکاتی را برای ما در نظر نگرفته‌اند.در حال حاضر بازی‌های لیگ را دنبال می‌کنیم تا به مرحله پلی‌آف برسیم.
برهانی تصریح کرد: من و زینب همه تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا نماینده خوبی برای والیبال بانوان کشورمان باشیم و توانایی بانوان ایران را به بهترین شکل به نمایش بگذاریم.
عبارات کليدی: مائده برهانی، زینب گیوه، بازیکن لژیور والیبال بانوان ایران، شومن کلاب بلغارستان
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۴۵۱۳۹
انتشار: سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵
ساعت: ۰۹:۲۶
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰