دادستان کل کشور: مرخصی مهدی هاشمی براساس ضوابط قانونی بود
دادستان کل کشور گفت: مرخصی مهدی هاشمی برای حضور در آیین در گذشت مرحوم آیت الله اکبرهاشمی رفسنجانی اقدامی مطابق با ضوابط قانونی از سوی دادستان تهران بود.
حجت السلام والمسلمین محمد جعفر منتظری روز شنبه در حاشیه آیین معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اراک، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این اقدام به صورت قانونی انجام شده و هیچ عمل خلاف قانون صورت نگرفته است.
منتظری همچنین اظهار کرد :کسانی که در برهه ای از زمان نظم ملی را بر هم زدند می توانند با عذر خواهی از ملت ایران اسلامی به اقیانوس بیکران ملت بپیوندند.
وی ادامه داد: ملت ایران اسلامی با کسی قهر نبوده و نیست و کسانی که مدعی آشتی ملی هستند باید عملکرد خود را بررسی کرده و ببینند چه مشکلی پیش آمده که احساس می کنند ملت با آنها قهر هستند.
دادستان کل کشور بیان کرد: این افراد از خط اصلی ملت و نظام اسلامی خارج شده اند و باید به درگاه خداوند توبه و از مردم عذرخواهی کنند.
دادستان کل کشور در سفر یک روزه خود به استان مرکزی ضمن شرکت در نشست معارفه دادستان عمومی و انقلاب اراک در نشست شورای اداری استان مرکزی نیز سخنرانی می کند.
عبارات کليدی: حجت السلام والمسلمین محمد جعفر منتظری روز شنبه در حاشیه آیین معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اراک، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این اقدام به صورت قانونی انجام شده و هیچ عمل خلاف قانون صورت نگرفته است. منتظری همچنین اظهار کرد :کسانی که در برهه ای از زمان نظم ملی را بر هم زدند می توانند با عذر خواهی از ملت ایران اسلامی به اقیانوس بیکران ملت بپیوندند. وی ادامه داد: ملت ایران اسلامی با کسی قهر نبوده و نیست و کسانی که مدعی آشتی ملی هستند باید عملکرد خود را بررسی کرده و ببینند چه مشکلی پیش آمده که احساس می کنند ملت با آنها قهر هستند. دادستان کل کشور بیان کرد: این افراد از خط اصلی ملت و نظام اسلامی خارج شده اند و باید به درگاه خداوند توبه و از مردم عذرخواهی کنند. دادستان کل کشور در سفر یک روزه خود به استان مرکزی ضمن شرکت در نشست معارفه دادستان عمومی و انقلاب اراک در نشست شورای اداری استان مرکزی نیز سخنرانی می کند. ، مهدی هاشمی، مرخصی
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: اخبار داخلی
کد: ۱۴۴۹۴۵
انتشار: شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵
ساعت: ۱۶:۲۴
منبع: ايسنا
کد توليد: ۶۸۶۸