مهرو کمرانی و کیمیا علیزاده
مهرو کمرانی و کیمیا علیزاده
کمرانی: سرمربیگری تیم ایران مسئولیت بزرگی است/ احتمالا کیمیا علیزاده به رقابت‌های جهانی می‌رسد
سرمربی تیم ملی تکواندوی بانوان کفت: هدایت تیم ملی ایران مسئولیت بزرگی است و امیدوارم با سربلندی از این امتحان بیرون بیایم.
مهرو کمرانی که روز گذشته از سوی مسئولان کمیته فنی فدراسیون تکواندو به عنوان سرمربی تیم ملی بانوان انتخاب شد در این خصوص اظهار داشت: مسئولیت هدایت تیم ملی بانوان تکواندوی ایران بسیار بزرگ و مهم است زیرا حالا دیگر تکواندوی کشور ما به جایگاهی در آسیا و جهان رسیده که همه به چشم مدعی به آن نگاه می‌کنند. امیدوارم از عهده این مسئولیت به خوبی بربیایم و با سربلندی جواب انتخاب کمیته فنی را بدهم.
وی ادامه داد: تمام تلاشم را می‌کنم که تیم در دو رویداد پیش‌رو بهترین نتیجه را بگیرد. با تیم اصلی‌مان در بازی‌های کشورهای اسلامی حضور پیدا می‌کنیم و بعد از آن نیز برای میدان جهانی که به میزبانی کره برگزار می‌شود آماده می‌شویم. البته بازی‌های کشورهای اسلامی به نوعی برای تیم ایران جنبه مسابقات تدارکاتی را دارد اما با این حال به هیچ وجه حریفان را دست کم نخواهیم گرفت.
سرمربی تیم ملی بانوان تکواندو در مورد معرفی دستیارانش در کادر فنی این تیم اظهار داشت: فاطمه صفرپور به عنوان مربی در کنار من خواهد بود و دیگر اعضای کادر فنی نیز تا امشب از طریق سایت فدراسیون اعلام خواهند شد.
کمرانی در مورد وضعیت کیمیا علیزاده نیز گفت: خوشبختانه وضعیت او هر روز بهتر می‌شود و پزشکان از روند بهبودی وی ابراز رضایت می‌کنند. تمام تلاش وی این است که در بازی‌های کشورهای اسلامی حضور پیدا کند اما با توجه به شرایط هنوز در این مورد هیچ نظری نمی‌توان داشت. برای رقابت‌های جهانی نیز در صورتی که پزشکان اجازه بدهند قطعا در صورت فراهم بودن شرایط از او استفاده می‌کنیم.
وی در مورد نحوه  انتخاب نفرات برای حضور در دو رویداد مذکور نیز تصریح کرد: تمام نفراتی که فعلا در لیست تیم ملی هستند با توجه به توانایی خودشان موفق به این کار شدن و هیچ عامل دیگری در این مورد دخیل نبوده است. بعد از برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشور در مشهد یک دور مسابقه در اصفهان داشتیم و بعد از آن نیز مبارزات آزاد را برگزار کردیم. انتخابی بعدی تیم نیز اواخر اسفند ماه خواهد بود و در نهایت ۱۶ نفر را در اردو نگه خواهیم داشت. امیدوارم با برنامه‌ریزی صورت گرفته بتوانیم به آمادگی مناسبی برسیم و نتایج خوبی را در میادین پیش‌رو کسب کنیم. البته امیدوارم مردم عزیز کشورم نیز تیم را از دعای خیرشان محروم نکنند.
عبارات کليدی: مهرو کمرانی، سرمربی تیم ملی تکواندو
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۴۴۵۱۹
انتشار: دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵
ساعت: ۱۳:۳۳
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰