آنجلینا جولی و برد پیت
آنجلینا جولی و برد پیت
مستندی رسوا‌ کننده درباره آنجلینا جولی و برد پیت
داستان زوج جنجالی هالیوود سوژه یک مستند رسوا کننده می‌شود.
به گزارش کیوسک‌تایمز آنجلینا جولی و برد پیت از آغاز زندگی مشترک کنجکاوی برانگیزترین زوج هالیوودی بودند. از پروژ‌ه‌های مشترک و هدایایی که به یکدیگر می‌دانند تا این اواخر که از هم جدا شدند و ماجرای طلاق‌شان طولانی شد مدام سوژه رسانه ها بودند. بنابراین عجیب نیست که «ایان هالپرین/Ian Halperin» قصد کرده فیلمی مستند درباره ازدواج این دو ستاره مشهور هالیوودی بسازد.
هالپرین این خبر را که ابتدا در سایت Sun منتشر شده تأیید کرده است اما نمایندگان آنجلینا جولی و برد پیت تا این لحظه از اظهار نظر درباره آن خودداری کرده‌اند. 
گفتنی است ایان هالپرین، روزنامه‌نگار و محقق کانادایی پیش از این چند فیلم مستند را پیرامون پشت پرده زندگی افراد مشهور نوشته و کارگردانی کرده است. از جمله مهم‌ترین آثار او می‌توان به «افشا شد: آخرین سال‌های زندگی مایکل جکسون/Unmasked: The Last Years Of Michael Jackson» و «سلین دیون:‌ پشت پرده داستان پریانی/Celine Dion: Behind The Fairytale»‌ اشاره کرد. او همچنین سال ۲۰۱۰ مستندی دیگر درباره مایکل جکسون ساخته بود به نام «خیلی زود رفت/Gone Too Soon»‌.
آنجلینا جولی و برد پیت ماه نوامبر برای طلاق به توافق رسیدند و قرار شد حضانت شش بچه‌ای که به فرزندی پذیرفته‌اند بر عهده آنجلینا باقی بماند اما برد پیت حق ملاقات آزادانه داشته باشد. اما مستندی که هالپرین می‌سازد قرار است افشا کند که این دو در واقع بیش از یک سال قبل از رسمی شدن طلاق،‌ جدا از هم زندگی ‌می‌کرده‌اند. 
این زوج سال ۲۰۰۴ و سر صحنه فیلم «آقا و خانم اسمیت/Mr. And Mrs. Smith»‌ با یکدیگر آشنا شدند و طرح عاشقانه ریختند. در حالی که برد پیت هنوز با جنیفر آنیستون پیوند زناشویی داشت. دو سال بعد آنجلینا جولی اعلام کرد از برد پیت بچه‌ای در شکم دارد. 
عبارات کليدی: سینمای جهان, چهره‌ها, آنجلینا جولی, برد پیت
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: سينما
کد: ۱۴۳۱۰۷
انتشار: جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵
ساعت: ۰۲:۱۰
منبع: Wrap
مترجم: سیدمهدی حسینی
کد توليد: ۱۵۱۵