دبی رینولدز و کری فیشر
دبی رینولدز و کری فیشر
رکوردشکنی دبی رینولدز و کری فیشر پس از مرگ
یکی از غیرمنتظره‌ترین حوادث سال ۲۰۱۶ برای اهالی سینما مرگ نابهنگام مادر و دختر مشهور هالیوودی، دبی رینولدز و کری فیشر، بود. مرگی که ۱/۶ میلیون نفر را پای شبکه HBO کشاند.
به گزارش کیوسک‌تایمز «کری فیشر» که به‌تازگی بازی در قسمت هشتم مجموعه فیلم‌های «جنگ‌های ستاره‌ای/Star Wars» را به پایان برده بود، در هواپیما دچار سکته قلبی شد و مدتی بعد در بیمارستان و در سن ۶۰ سالگی درگذشت. هالیوود هنوز در شوک مرگ این ستاره محبوب بود که خبر آمد مادر وی یعنی «دبی رینولدز»، ستاره سال‌های دور هالیوود که بیش از همه برای فیلم «آواز در باران/Singin' In The Rain» شهره بود، هم با ۸۴ سال سن از دنیا رفته است. 
فیشر استیونس و الکسیس بلوم چند سالی مشغول ساخت مستندی درباره این مادر و دختر بودند. مستندی که پس از مرگ غافلگیرکننده این دو، با نام «نورهای روشن/Bright Lights» از شبکه HBO پخش شد و در اولین نمایش خود ۱/۶ میلیون بیننده داشت. رقمی که برای یک فیلم مستند، رکورد محسوب می‌شود.
تنها یک مستند بیش از این فیلم بازدید داشته و آن هم مستند علمی «شفاف‌سازی/Going Clear» بوده که آن هم از شبکه HBO پخش شده و ۱/۷ میلیون نفر بیننده آن بوده‌اند.
عبارات کليدی: سینمای جهان, فیلم مستند, کری فیشر, دبی رینولدز
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: سينما
کد: ۱۴۱۷۱۱
انتشار: چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
ساعت: ۰۲:۳۹
منبع: Wrap
مترجم: سیدمهدی حسینی
کد توليد: ۱۵۱۵