طنز/ پس از «دی کاپریو» آنجلینا جولی هم ابراز نگرانی کرد!
طنز/ پس از «دی کاپریو» آنجلینا جولی هم ابراز نگرانی کرد!
در حال حاضر سازمان ملل بین انتخاب دی کاپریو و آنجلینا جولی به عنوان «سفیر نگرانی سازمان ملل!» تردید دارد!
بعد از هجوم ده‌ها هزار ایرانی به صفحه اینستاگرام دی کاپریو (پس از اظهار نگرانی وی درباره دریاچه ارومیه) آنجلینا جولی، از این هجوم به شدت ابراز نگرانی کرد و گفت: «من به فکر استاد جمشید مشایخی هستم که الان باید این همه راه تشریف بیاورند این جا تا مبادا به خاطر آن چند هزار کامنت غیرتشکرآمیز(!)کسی در هالیوود نسبت به ایرانی‌ها فکر بدی داشته باشد!»
وی در ادامه گفت: «حالا که بازار ابراز نگرانی گرمه من هم درباره این موارد به شدت ابراز نگرانی می‌کنم که چرا قباد شهرزاد رو طلاق داد؟ مگه بهش قول نداده بود باهاش بمونه؟ چرا صاحب سوپرمیوه حاجی‌ارزونی، میوه‌های خرابش را در جوی آب می‌ریزد؟ چرا زباله‌های خشک و تر از هم جدا می‌شوند؟ این سیاست جداسازی قرار است تا کجا ادامه یابد و سکوت معنی‌دار مجامع حقوق بشری در این رابطه چه توجیهی دارد؟! چرا خورشید می‌تابه؟ چرا زمین می‌چرخه؟»
در همین رابطه یک مقام ارشد سازمان ملل که درباره ناآرامی‌های خاورمیانه، یک روز در میان به شدت ابراز نگرانی می‌کند، گفت: «در حال حاضر سازمان ملل بین انتخاب دی کاپریو و آنجلینا جولی به عنوان «سفیر نگرانی سازمان ملل!» تردید دارد ولی احتمالا در نهایت فردی را به عنوان سفیر نگرانی سازمان ملل انتخاب کنیم که بیشترین هجوم به صفحه شبکه‌های اجتماعی‌اش را از طرف کاربران ایرانی داشته باشد!»
در همین رابطه برخی کامنت‌های هجوم برندگان به صفحه اینستاگرام دی کاپریو خواندنی است. مثلا «م.ز» در کامنتش نوشته است:«چیه؟ اسکار گرفتی لات شدی؟ فکر کردی مردم همیشه در صحنه ما نفهمیدن اون خرس گریزلی که کشتی، همه‌اش جلوه‌های ویژه 3D بوده؟!» و «هدیه.دال» در کامنتش نوشته است: «یعنی شما از روی «گوگل مپ» خشکی دریاچه ارومیه رو دیدین، ولی تا حالا یه نگاهی به اون خونه دو طبقه تو خیابون اقاقیا، نبش چهارراه شمشاد ننداختین؟!» و همشهری دلولپسی هم کامنت گذاشته است: «اگه فکر کردین در دوران پسابرجام می‌تونین درباره خشکی و خیسی دریاچه‌های ما اظهارنظرهای مداخله‌جویانه داشته باشین کور خوندیدن... یادت باشه هرگز نباید دریاچه‌های خشک یه ایرانی رو به رخش بکشی!» و عزیز بی اعصاب دیگری نوشته: «شاید دریاچه‌های‌مان خشک شوند، ولی خون موجود در رگ‌های آریایی‌مان؛ هرگز! حالا این که چرا دریاچه‌های‌مان، مثل خون آریایی‌مان نیستند که مرتب جوشش داشته باشند، این دیگر مشکل خود غیرآریایی‌شان است!»
عبارات کليدی: طنز
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: طنز
کد: ۱۱۷۱۱۷
انتشار: شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۵
ساعت: ۱۶:۲۲
منبع: مهر
کد توليد: ۱۳